Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Hrátky s čertem aneb Severní Korea

9. 09. 2017 9:32:51
Tato poslední stalinistická enklává dělá vše pro to, aby byla vymazána z mapy světa. Bezduchost korejských komunistů dosahuje existenčního vrcholu, ale je nutné si přiznat, i my na tom neseme část viny. Propásli jsme včasný zásah.

Proč USA a ostatní velmoci Velká Británie, Francie, ale i EU, nechaly dojít věci tak daleko, že umožnili korejskému komunistickém šílenství dosáhnout na atomovou a dnes již snad dokonce i na vodíkovou bombu? Jsme snad na obě oči slepí? Zdá se jakoby naši politici byli pouhými lovci funkcí a koryt – a ostatní je nezajímá, nemyslíce na víc než na příští volby: „Prasata se střídají, koryto zůstává!“

Jsme na nejlepší cestě k tomu, že po korejském stalinismu dosáhne na atomovou bombu islámský Irán. Kolikrát již stát Israel před tímto vývojem důrazně vyroval? Někdy se mi zdá, jako když vytváříme sebvražednou zahraniční politiku na splátky, připomínající padajícího zedníka z lešení newyorkského mrakodrapu, který si při každém míjícím patře říká: „Zatím v pohodě!“ a dokonce si ve 30. poschodí, ještě v letu navíc dojedná rande na večer se sekretářkou...

Severní Korea již dnes disponuje s nosiči dlouhého doletu a snadno může zasáhnout jekékoliv cíle v Jižní Koreji (ostatně, na to jí stačí již rakety středního doletu), Japonsku, Číně, Rusku a dokonce i ostrov Guam, což je územím USA. Severokorejské rakety jsou upraveny tak, aby byly nosiči jaderných hlavic.

Pakliže se korejským stalinistům podaří vyrobit balistickou střelu typu ICBM (Inter-Continental Ballistic Missile) a oni jsou na nejlepší cestě toho dosáhnout, bude tím ohrožena i Česká republika.

Na zničení celé Prahy stačí jeden nosič. Na zničení celého Česka cca. 14 náloží ICBM. To znamená, že jedna jediná raketová základna v Severní Koreji je schopna vypálit 14 balistických střel. Ty dosáhnou cíle v České republice za necelé dvě hodiny...

Nabízí se tím sice dost času utéci do sklepa, pakliže americké, tak jako ruské radary (my žádné nemáme) včas zachytí směr i další let jaderných střel ICBM a obratem ruky nám to oznámí. Jinak naše sklepy slouží tak akorát k tomu, abychom vyloženě nemuseli shořet na ulici.

Protibalistickými anti-raketami vůbec nedisponujeme a když v minulosti Američané uvažovali postavit v Brdech radarový štít a v Polsku anti-raketovou základu, vlády obou zemí je nenápadně vystrnadily - a tak zůstala střední Evropa bez ochraného štítu.

Zběsilý komunistický diktátor Kim Čong-un si může bez jakýchkoli obav kdykoli posloužit!

V době návštěvy amerického prezidenta Baracka Obami v Praze, v dubnu 2009, se nechal nejvyšší činitel USA slyšet, že Spojené státy, na rozdíl od Francie a Velké Británie, budou vždy ochotny český národ všemi prostředky bránit. Opoměl však nastínit, jakým způsobem by se to mělo proti severokorejským ICBM provádět.

Pakliže nukleární zbraně stalinisty Kim Čong-una zprovodí český národ ze světa a naše vlast lehne popelem, není zde, co by se ještě dalo bránit. Američané sice mohou následně vymazat Severní Koreu z mapy světa, ale na to bude pohlížet český národ již jenom z věčného „nebeského království“...

Jakýsi pomatený, levicový optimista mě nedávno poučil: „KLDR proti nám nic nemá. Proč by nás chtěli korejští komunisté vyhladit? Nemají k tomu důvod.“ Tato osoba se patrně zatím nepoučila z dějin.

Diktátory typu Hitlera, Stalina, Mao Tse-tunga, Kim Čong-una a jim podobných, nelze posuzovat normální lidskou logikou. Jde o nevypočitatelné paranoidní úchylkáře, kde se neví co ve své ideologické schizofrenii v následujících okamžicích podniknou.

Adolf Hitler v „Mein Kampfu“ naléhavě varuje před válkou s Anglií a Ruskem a přesně uvádí příčiny i následky takového jednání. Ve skutečnosti se potom dopustil toho, před čím sám varoval.

Stalin poctil nejvyššími vyznamenáními své soudruhy, kteří mu dopomohli k moci. V zápětí je nazval „nepřáteli revoluce“ a nechal je všechny postřílet.

Mao Tse-tung sliboval čínskému lidu „ráj na zemi a nevídaný blahobyt“. Jakmile se však dostal k moci, začali se v Čině vytvářet pochody hladu.

Rovněž Kim Čong-un má na svědomí tisíce poprav, proti osobám, kde k tomu nebyl žádný hmatatelný důvod. Ostatně, v totalitním režimu je dostatečným důvodem úchylná představa politického schizofrenika a jeho paranoidní logika.

Komunismus a fašismus jsou produkty paraoidních mozků, odtrhující tento svět od reálné skutečnosti. Jsou předpokladem válek a krvavých revolucí. Vraždy, popravy a pronásledování jsou tam denním chlebem, neboť u moci jsou duševně nemocní šílenci.

Jedná se o tzv. „latentní schizofrenii“, kdy onemocnění na dané bytosti nelze poznat. Tímto způsobem dochází ke katastrofálním omylům a pakliže se psychopat dostane k moci jeho politickým cílem se stane vyvražďování. Je naprosto lhostejné, jakým ideologickým žvástem ono řádění definuje. Zabijí ze strachu, neboť ve své paranoidě vidí pro sebe nebezpečí, kde vůbec žádné neexistuje.

Zbavte výše uvedených diktátorů jejich psychopatických ideologických a naprosto nerálných pohnutek: „židovské nebezpečí“, „nebezpečí kapitalizmu“, „vykořisťování dělnické třídy“, „konečné řešení židovské otázky“, „nepřátelé revoluce“ atd. atd.

Pakliže odečteme tyto naprosto bezduché, prázdné fráze, stojí před námi ad hoc jedině masoví vrazi a jejich pomahači!

Že by Česká republika byla pro Pchjongjang lhostejná, na takovou alternativu to vůbec nevypadá. O tom svědčí i následující skutečnost: Velvyslancem Severní Koreje v Praze se stal Kim Pchjong-il, syn stalinského diktátora a zakladatele severokorejského totalitního režimu Kim Ir-sena.

Jako bývalý britský zpravodajský důstojník, je mou povinností upozornit vládní orgány České republiky na skutečnost, že osazování zastupitelských postů cizí mocností, tak významnou osobností jako je Kim Pchjong-il, často znamená základní přípravu na vytvoření velmi široké informační a dobře fungující sítě zahraničních agentů.

Nic bych za to nedal, že ona „spící Růženka“ naší zpravodajské služby BIS, zatím zhola nic netuší a v budoucnu asi ani nic „vážného“ neobjeví, dokud před jejíma očima Praha nevyletí do povětří!

Autor: Jan N.A. Berwid-Buquoy | sobota 9.9.2017 9:32 | karma článku: 15.07 | přečteno: 498x

Další články blogera

Jan N.A. Berwid-Buquoy

Andrej Babiš se provinil úspěchem, proto musí být trestně stíhán!

Kdyby „Čapí hnízdo“ neexistovalo, musel by si ho Sobotka na Babiše vymyslet. Průměrní nikdy nebudou mezi sebou trpět geniální osobnost. Nadprůměrného je třeba vystrnadit. Upoutával by na sebe pozornost a stával by se autoritou.

17.9.2017 v 22:42 | Karma článku: 33.09 | Přečteno: 1260 | Diskuse

Jan N.A. Berwid-Buquoy

Zformovaná společnost – Blahobyt pro každého!

O tomto světě bylo napsáno mnoho knih. Nejde o to o něm psát, nýbrž jde o to ho změnit. Společenský systém ve kterém dnes my a západní hemisféra žijeme, nazývám „kapitalismus s lidskou tváří“.

31.7.2017 v 9:45 | Karma článku: 10.91 | Přečteno: 293 | Diskuse

Jan N.A. Berwid-Buquoy

Bohuslav Sobotka aneb Od premiéra k politické nule

Před časem prohlásil prezident Zeman o Sobotkovi, že předseda vlády je „svině“. Nejsem příznivcem Zemanových vulgárních výroku, ale tady se trefila hlava státu opravdu do černého. Výstižněji to již nelze říci.

10.7.2017 v 12:07 | Karma článku: 37.49 | Přečteno: 2250 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Jan Dvořák

Alternativa pro Bavorsko – poodhalení (alternativní)

V tomto týdnu se na stránkách jednoho deníku ve dvou dnech po sobě vyskytly texty dotýkající se Petera Bystrone (P. Bystroně) ze Spolkové republiky Německo.

23.9.2017 v 11:13 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Adam Mikulášek

Tuzemáku zvoní hrana. Ano, opět úředníci z Bruselu

Už jim nestačí zákaz názvu „tuzemský rum“, ale prý je jeho známá a nedílná složka rakovinotvorná. Kdy zakážou grilované klobásy nebo uzený bůček???

23.9.2017 v 9:24 | Karma článku: 22.13 | Přečteno: 363 | Diskuse

ondřejmrázek Mrázek

Svěží vichr z hor nebo nájemné beranidlo?

Spanilá jízda oficiálního vyhnance z Ukrajiny Michaila Saakšviliho po ukrajinských městech je předzvěstí dalších politických otřesů v beztak notně roztřesené zemi. Kdo z nich bude mít prospěch?

22.9.2017 v 17:16 | Karma článku: 11.46 | Přečteno: 279 | Diskuse

Miroslav Gruner

Horáček nakrocil k legalizaci zločinu

Když v zemi existuje mnozstvi osob dluzicich státu a Horáček ve chvílích, kdy se mu začínají preference potacet, jim chce vyjednat úrokový pardon, je zjevné, že mu jde o moc.

22.9.2017 v 16:32 | Karma článku: 27.16 | Přečteno: 999 | Diskuse

Marek Tomanka

Náhled do blízké budoucnosti

Nejpravděpodobnějším vítězem říjnových parlamentních voleb je stále hnutí ANO Andreje Babiše. Pokud prosadí mnohokrát avizované "řízení státu jako firmy", Českou republiku čekají složité časy.

22.9.2017 v 15:56 | Karma článku: 17.04 | Přečteno: 387 | Diskuse
Počet článků 228 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2471

Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy, docent rer.pol. President Českého Institutu Mezinárodního Setkání (ČIMS). Mezinárodně známý politolog. Publicista a překladatel. Majitel barokního zámku v Táboře-Měšicích. Člen předsednictva SDaP Armády ČR (International Relations a přeshraniční spolupráce), pobočka 41, Tábor.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.